Жоғары техникалық колледж кубогының турнирі

2020 жылдың 1 ақпанында Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде кәсіптік бағдар беру жұмысын өткізу шеңберінде қала және аудан мектептері арасында колледж Кубогына турнир өтті. 
Турнир келесі спорт түрлерінен өтті: ату, үстел теннисі, дойбы, асық және асық ату.

Турнир қорытындысы бойынша келесі  түрлері бойынша жеңімпаздар анықталды:

Ату
Ұлдар
1.Касенов Диас 1 орын Сейфуллин атындағы орта мектебі
2. Төлеубеков Санжар 2 орын №7 мектеп-лицейі
3. Андеков Данила 3 ​​орын №5 орта мектебі
Қыздар
1. Галиаскар Диляра 1 орын Сейфулин атындағы орта мектебі
2. Алимбекова Алтынгүл 2 орын №7 мектеп-лицейі
3.Нилова Екатерина 3 орын Оқжетпе мектебі


Атудан командалық орындар

1 орын – Сейфуллин атындағы орта мектебі

2 орын №7 мектеп-лицейі

3 орын №5 орта мектебі

Үстел теннисі
Үстел теннисі бойынша командалардың орындары
1 орын №10 мектеп-интернаты
2 орын №7 мектеп-лицейі
3 орын Савинка негізгі мектебі
Ұлдар
1. Иванюк Егор 1 орын №10 мектеп-интернаты
2. Ермұқамет Ертархан - 2 орын №7 мектеп-лицейі
3. Мельников Иван 3 орын Савинка негізгі мектебі
Қыздар
1. Мусагожина Самал 1 орын №10 мектеп-интернаты
2.Даирова Дильназ 2 орын №7 мектеп-лицейі
3. Гепп Мария 3 орын Савинка негізгі мектебі
Дойбы
 Дойбы бойынша командалар 
1 орын Қарашілік орта мектебі 
2 орын - Сейфуллин атындағы орта мектебі
 3 орын Е.Есмаилов атындағы Мәдениет орта мектебі
 Ұлдар 
1.Қабылбек Саят 1 орын Қарашілік орта мектебі 
2.Талеубаев Станислав 2 орын Сейфуллин атындағы орта мектебі
 3. Аманагелді Думан 3 орын Савинка негізгі мектебі
 Қыздар 
1. Қабылбек Жанел 1-орын Қарашілік орта мектебі 
2. Животченко Дарья 2 орын орта мектеп. Сейфулина
 3.Демкешева Аружан 3 орын Савинка негізгі мектебі
Асық Ату
Асық атудағы командалық орындар
1 орын №11 IT-лицейі
2 орын Қарашілік орта мектебі
3 орын №7 мектеп-лицейі
Ұлдар
1.Дервичф Адам 1-орын №11 IT-лицейі
2.Тайшықов Еламан 2-орын Қарашілік орта мектебі
3. Айтболат Айқын 3- орын №7 мектеп-лицейі
Бес Асық
Бес Асықтағы командалық орындар 
1 орын Қарашілік орта мектебі 
2 орын №11 IT-лицейі
3 орын Оқжетпес орта мектебі 
Қыздар 
1.Орынбаева Аружан 1-орын Қарашілік орта мектебі
 2. Бектұрсын Айдана 2 орын №11 IT-лицейі
 3. Сатпаева Аида 3 орын Оқжетпе орта мектебі

Қатысқаны үшін мектептерге рахмет!